REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

reklama

ALBANIA: Super Liga

17:00Bylis - Puka -:-

ANGLIA: Premier League

14:30Southampton - Norwich -:-
17:00Swansea - Manchester Utd -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Caála - ASA -:-
16:30Domant - Onze Bravos -:-
16:30Kabuscorp - Sagrada -:-
18:00Primeiro de Agosto - Sporting de Cabinda -:-

ARGENTYNA: Primera División

01:30Newells Old Boys - Colon 0:1
01:30Velez Sarsfield - Defensa y Justicia 2:1
20:10Arsenal Sarandi - Tigre -:-
21:10Godoy Cruz - Racing Club -:-
21:10San Lorenzo - Banfield -:-
22:20Sarmiento Junin - Atl. Rafaela -:-
23:15River Plate - Atl. Huracan -:-

ARGENTYNA: Primera B Nacional

00:30Instituto - Santamarina 3:2
18:00Los Andes - Gimnasia Jujuy -:-
20:30Boca Unidos - Douglas Haig -:-
21:00Guillermo Brown - Chacarita Juniors -:-
21:30Villa Dálmine - Ind. Rivadavia -:-
22:00Atletico Tucuman - Guaraní Antonio Franco -:-
23:00Union Mar del Plata - Sportivo Estudiantes -:-
reklama

ARGENTYNA: Primera B Metropolitana

17:00Flandria - Almirante Brown -:-
20:30Deportivo Moron - Platense -:-

ARGENTYNA: Primera C Metropolitana

16:00San Miguel - Defensores Unidos -:-
20:30Central Cordoba - Sacachispas -:-
20:30General Lamadrid - Argentino de Merlo -:-

ARGENTYNA: Primera D Metropolitana

16:00Ituzaingó - Liniers -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal A - Runda zwycięzców

20:30Club Atletico Mitre - Union Aconquija -:-
20:30Tiro Federal BB - Cipolletti -:-
21:00Deportivo Roca - Talleres Cordoba -:-
21:00Juventud Unida Universitario - Formosa -:-
22:00Antoniana - Union Sunchales -:-
23:00Gimnasia y Tiro - Defensores Belgrano VR -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal A - Runda przegranych

20:00C.A.I - Independiente de Neuquen -:-
20:30Gimnasia E.R. - AH Zapla -:-
21:009 de Julio Morteros - Alvarado -:-
21:00Libertad de Sunchales - Union Villa Krause -:-
21:00San Lorenzo Alem - Deportivo Mandiyu -:-
21:00Sportivo Las Parejas - Tiro Federal -:-
21:30General Belgrano - Alianza Cutral Co -:-
21:45Deportivo Maipu - Independiente Chivilcoy -:-
23:00Americo Tesorieri - Concepcion -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

15:00Gandzasar - Pyunik -:-
15:00Ulisses - Mika -:-

AUSTRALIA: NSW Premier League - Play Offy

2'Blacktown - Bonnyrigg 0:0

AUSTRALIA: Victorian Premier League - Play Offy

45+'Heidelberg - Pascoe Vale 0:0

AUSTRALIA: APL Premier League - Play Offy

45+'West Adelaide - Blue Eagles 0:0

AUSTRALIA: T-League - Play Offy

06:00Kingborough Lions - Hobart Zebras -:-

AUSTRALIA: Northern NSW - Play Offy

45+'Lambton J. - Hamilton Olympic Warriors 1:0

AUSTRIA: Tipico Bundesliga

16:30Sturm Graz - Salzburg -:-
19:00AC Wolfsberger - Altach -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

16:15Admira (Am) - Ebreichsdorf -:-

AZJA: AFF Championship U19

11:00Tajlandia U19 - Kambodża U19 -:-
13:00Australia U19 - Brunei U19 -:-
14:00Laos U19 - Filipiny U19 -:-

BELGIA: Jupiler League

14:30Club Brugge - St. Liege -:-
18:00Westerlo - Anderlecht -:-
20:00Lokeren - Waasland-Beveren -:-

BELGIA: Proximus League

15:00St. Gilloise - Dessel -:-
15:00VV Coxyde - Eupen -:-

BELGIA: Trzecia Dywizja - Grupa A

15:00Bornem - Sint Niklaas -:-
15:00Gullegem - Temse -:-
15:00Hamme - Londerzeel -:-
15:00Oudenaarde - Izegem -:-
15:00Saint Eloois - Petegem -:-

BELGIA: Trzecia Dywizja - Grupa B

15:00Berchem - Hasselt -:-
15:00Grimbergen - Oosterzonen -:-
15:00La Calamine - Wallonne Ciney -:-
15:00RFC Liege - Hamoir -:-
15:00Tienen - Capellen -:-
15:00Walhain - Hoogstraten -:-
15:00Woluwe Zaventem - Boom -:-

BIAŁORUŚ: Vysshaya Liga

17:30Gomel - Zhodino -:-
18:30Neman - Soligorsk -:-

BOLIWIA: Liga de Futbol Prof - Apertura

21:00Bolivar - Real Potosi -:-
21:00Sport Boys - Oriente Petrolero -:-
21:00U. Sucre - Nacional Potosi -:-
23:15J. Wilstermann - Ciclon -:-
23:15The Strongest - San Jose -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

17:00Doboj Kakanj - Zeljeznicar -:-
17:00Sarajevo - Prijedor -:-
17:00Travnik - Slavija -:-
19:00Siroki Brijeg - Velez Mostar -:-

BOTSWANA: Premier League

15:30Motlakase Power Dynamos - Green Lovers -:-

BRAZYLIA: Série A

02:00Sao Paulo - Ponte Preta 3:0
16:00Avai - Internacional -:-
16:00Gremio - Coritiba -:-
21:00Chapecoense-SC - Corinthians -:-
21:00Fluminense - Atletico-MG -:-
21:00Palmeiras - Joinville -:-
21:00Sport Recife - Flamengo -:-
23:30Atletico-PR - Goias -:-
23:30Cruzeiro - Santos -:-

BRAZYLIA: Série B

02:00Mogi Mirim - Bahia 1:1

BRAZYLIA: Série C

00:00Tupi - Portuguesa 1:0
16:00Londrina - Brasil de Pelotas -:-
21:00Confianca - Icasa-CE -:-
21:00SER Caxias - Guaratingueta -:-
22:00Cuiaba - ASA -:-
23:00America-RN - Vila Nova -:-

BRAZYLIA: Série D

20:00Ypiranga FC - Resende -:-
21:00Colo C. - Coruripe -:-
21:00Estanciano EC - Serrano -:-
21:00Foz do Iguacu - Sao Caetano -:-
21:00Guarani de Juazeiro - River-PI -:-
21:00Inter de Lages - Red Bull Brasil -:-
21:00Serra Talhada - Campinense -:-
21:00Treze - Goianesia -:-
22:00Nautico FC - Vilhena -:-
22:00Santos AP - Imperatriz -:-

BUŁGARIA: A PFG

16:30Montana - Lok. Plovdiv -:-
19:00Levski - Pirin Blagoevgrad -:-

BUŁGARIA: B PFG

19:00Ludogorets II - Litex Lovech II -:-

CHILE: Primera División - Apertura

02:00Deportes Iquique - San Luis 2:1
20:00Antofagasta - Colo Colo -:-
22:30U. De Chile - Palestino -:-

CHILE: Primera B - Apertura

17:00Barnechea - Curico Unido -:-
20:30Magallanes - Dep. Concepcion -:-
20:30S. Morning - Everton -:-
21:00Cobreloa - Iberia -:-
21:00Rangers - Deportes Temuco -:-

CHORWACJA: 1. HNL

19:00Zaprešić - Hajduk Split -:-
21:00Rijeka - Osijek -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

18:00AEL Limassol - Ayia Napa -:-
18:00Paralimni - Apollon -:-
19:00APOEL - Paphos -:-

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

19:30OFK Petrovac - Mornar -:-

CZECHY: CFL

17:00Benatky - Zizkov -:-
17:00Zapy - Benesov -:-

CZECHY: MSFL

10:15Slovacko B - Breclav -:-
10:30Otrokovice - Prostejov -:-
10:30Zlin B - Vyskov -:-
16:30Trebic - Lisen -:-

CZECHY: Dywizja A

17:00Sedlcany - ZCE Plzen -:-

CZECHY: Dywizja B

10:15Meteor Prague - Nymburk -:-
17:00Louny - Lovosice -:-
17:00Uvaly - Sous -:-

CZECHY: Dywizja C

17:00Jaromer - Admira Prague -:-
17:00Trutnov - Novy Bor -:-

CZECHY: Dywizja D

16:30Slavoj Polna - Uhersky Brod -:-
16:30Sumperk - Hodonin -:-
16:30Tasovice - Zdirec -:-
16:30Vrchovina - Blansko -:-
16:30Zdar na Sazavou - Stara Rise -:-

CZECHY: Dywizja E

10:15Brumov - Valasske Mezirici -:-
10:15Opava B - Dolni Benesov -:-
16:30Frydlant - Krnov -:-
16:30Rymarov - Hranice -:-
16:30Velke Karlovice - Havirov -:-

CZECHY: MOL Cup

10:15Prevysov - Pardubice -:-
17:00Caslav - Vysehrad -:-
17:00Kolin - Usti n. L. -:-
17:00Stechovice - Teplice -:-

CZECHY: Liga Juniorów

11:00Bohemians 1905 U21 - Teplice U21 -:-
11:00Ceske Budejovice U21 - Pribram U21 -:-
11:00Plzen U21 - Hradec Kralove U21 -:-
16:30Znojmo U21 - Dukla Praga U21 -:-

CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet

10:30Bohemians Praga K - Liberec K -:-
13:00Slovacko K - Sparta Praga K -:-
14:00Slavia Praga K - Plzen K -:-

CZECHY: Czech Cup Women

14:00Jizni Mesto K - Stara Lysa K -:-

DANIA: Superliga

13:30Aalborg - Randers -:-
16:00Nordsjaelland - Brondby -:-
18:00Odense - FC Copenhagen -:-
20:30Midtjylland - Hobro -:-

DANIA: Bet25 Liga

13:00Roskilde - Vejle -:-
14:00Naestved - Fredericia -:-
15:00Vendsyssel FF - Vestsjaelland -:-

DANIA: 2nd Division - Group 2

15:00Nykobing - F. Amager -:-

EKWADOR: Serie A - Druga runda

00:00U. Catolica - LDU Loja 3:0
18:00Mushuc Runa - LDU Quito -:-
18:30El Nacional - River Plate Ecuador -:-
23:30Barcelona SC - Dep. Quito -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga

17:30HIFK - VPS -:-
17:30Ilves - HJK -:-
17:30Lahti - KuPS -:-
17:30SJK - Mariehamn -:-

FINLANDIA: Ykkonen

17:30Kemi - Haka -:-

FINLANDIA: Kakkonen Północ

17:30AC Kajaani - OPS -:-
17:30Santa Claus - KPV -:-

FINLANDIA: Kakkonen South

17:30KaPa - Gnistan -:-

FINLANDIA: Kakkonen East

17:30Myllypuro - Kultsu -:-
17:30Viikingit - Sudet -:-

FINLANDIA: Kakkonen West

17:30GrIFK - SalPa -:-
17:30Narpes - KaaPo -:-

FRANCJA: Ligue 1

14:00St. Etienne - Bastia -:-
17:00Bordeaux - Nantes -:-
21:00Monaco - PSG -:-

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

13:00Paris SG K - Rodez K -:-
14:30St Etienne K - Juvisy K -:-
15:00Guingamp K - Soyaux K -:-
15:00La Roche K - Albi K -:-
15:00Saint-Maur K - Lyon K -:-
17:00Nimes K - Montpellier K -:-

GRECJA: Super League

18:15Asteras T. - Panetolikos -:-
18:15Iraklis - Panionios -:-
18:15Panathinaikos - Kalloni -:-
20:30Giannina - PAOK -:-

GRUZJA: Umaglesi Liga

15:00Bolnisi - Shukura -:-
15:00Chikhura - Merani Martvili -:-
15:00Dinamo Batumi - Poti -:-
15:00Guria - Sapovnela Terjola -:-
15:00Samtredia - Lokomotiv Tbilisi -:-
15:00Tskhinvali - Zugdidi -:-
18:00Torpedo Kutaisi - Dila Gori -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

04:00Marquense - Guastatoya 2:0
04:00Xelaju - Petapa 2:1
19:00PrzełożoneMictlan - Antigua -:-
19:00PrzełożoneMunicipal - Suchitepequez -:-
19:05Universidad SC - Malacateco -:-
23:00PrzełożoneCobán Imperial - Comunicaciones -:-

HISZPANIA: Primera Division

18:30Eibar - Ath. Bilbao -:-
20:30Sevilla - Atl. Madrid -:-
20:30Valencia - La Coruna -:-
22:30Getafe - Granada -:-
22:30Las Palmas - Levante -:-

HISZPANIA: Segunda Division

18:30Alaves - R. Oviedo -:-
18:30Osasuna - Mirandes -:-
20:30Elche - Ath. Bilbao B -:-
20:30Mallorca - Ponferradina -:-
20:30Tenerife - Gimnastic -:-
20:30Valladolid - Alcorcon -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 1

12:00Cacereno - Pontevedra -:-
18:30Coruxo - Arandina -:-
18:30Ferrol - UD Logrones -:-
19:00Burgos - Valladolid B -:-
19:00Santander - Atl. Astorga -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2

12:00Fuenlabrada - Mensajero -:-
18:30La Roda - R. Union -:-
18:30Talavera CF - Amorebieta -:-
19:00Barakaldo - Socuellamos -:-
19:30Rayo Majadahonda - Real Madrid B -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3

11:00Levante UD B - Llosetense -:-
18:30Badalona - Cornella -:-
18:30Baleares - Eldense -:-
19:00Reus Deportiu - Espanyol B -:-
19:00Sabadell - Olimpic Xativa -:-
20:00Alcoyano - Hercules -:-
20:00Lleida - L'Hospitalet -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 4

19:30Almeria B - UCAM Murcia -:-
20:00La Hoya Lorca - Betis B -:-
20:00Merida AD - Jumilla -:-
20:30Linense - Huelva -:-

HOLANDIA: Eredivisie

12:30Ajax - Den Haag -:-
14:30Alkmaar - Roda -:-
14:30Vitesse - Cambuur -:-
16:45PSV - Feyenoord -:-

HOLANDIA: Eerste Divisie

14:30G.A. Eagles - Achilles 29 -:-
14:30Sparta Rotterdam - Den Bosch -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:00Victoria - Juticalpa 1:1
03:00Real Espana - Real Sociedad 1:1
23:30CD Honduras - Motagua -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

16:00Warrenpoint - Cliftonville -:-

ISLANDIA: Pepsideild

19:00ÍBV Vestmannaeyjar - Keflavik -:-
20:00Breidablik - Leiknir -:-
20:00Fjolnir - Stjarnan -:-
20:00Fylkir - Akranes -:-
20:00Hafnarfjordur - Vikingur Reykjavik -:-
20:00KR Reykjavik - Valur -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:15Netanya - B. Jerusalem -:-
19:55H. Beer Sheva - M. Tel Aviv -:-

JAPONIA: J-League - Druga runda

12:00G-Osaka - Shonan -:-
12:00Kashiwa - Kofu -:-

KAMERUN: Elite One

14:30Les Astres - Botafogo -:-
14:30Tonnerre - Panthere -:-
16:30Canon Yaounde - Unisport Bafang -:-
16:30Dragon Douala - Njalla Quan -:-
16:30Fovu Baham - APEJES Academy -:-
16:30New Star - Cotonsport -:-
16:30UMS de Loum - Lion Blesse -:-
16:30Young Sports Academy - Union Douala -:-

KANADA: CSL

01:00Niagara - Scarborough B. 1:2
01:30Toronto Croatia - Waterloo 0:0
23:00Brampton Utd - Atomic -:-

KANADA: CIS

20:15Trent - Nipissing -:-
20:15UOIT - Laurentian -:-
21:15Brock - Windsor -:-
21:15Carleton - Queens -:-
21:15Guelph - Waterloo -:-
21:15Laurier - Algoma -:-
21:15McMaster - York -:-

KENIA: Premier League

14:00Sony Sugar - Mathare Utd. -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - Clausura

00:30Cortulua - Petrolera 0:0
02:45Atl. Nacional - La Equidad 2:0
21:00Tolima - Cucuta -:-
23:00Jaguares de Cordoba - U. Autonoma -:-

KOLUMBIA: Torneo Aguila

22:00Leones - Popayan -:-
22:00U. Magdalena - Valledupar -:-
22:30Bucaramanga - Real Santander -:-
22:30Depor - America De Cali -:-
22:30Llaneros - Expreso Rojo -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K-League Classic

10:00Seongnam - Jeonbuk -:-
12:00Pohang - Suwon -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League Challenge

12:00Sangju Sangmu - Daegu -:-
12:00Suwon City - Goyang Hi -:-

KOSOWO: Superliga

17:00Besa Peje - Kosova Vushtrri -:-
17:00Klubi Futbollistik Gjilani - Liria -:-

KOSTARYKA: Primera División - Torneo de Invierno

04:00CS Uruguay - Saprissa 2:0
19:00Cartagines - Zeledon -:-
21:00Limon - Belen -:-
23:00U.C.R. - Herediano -:-
23:30Liberia - Santos De Guapiles -:-

LESOTHO: Premier League

15:00Kick4Life - Matlama -:-
15:00Likhopo - LMPS -:-
15:00Sandawana - Lesotho -:-

LITWA: A Lyga

18:30Spyris Kaunas - Suduva -:-

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

16:00Wiltz - Mondorf -:-

MACEDONIA: Pierwsza liga

16:30Rabotnicki - Sileks -:-

MAROKO: Coupe du Trone

18:00Sale - Maghreb Fez -:-
21:00Wydad Casablanca - RAC Casablanca -:-

MEKSYK: Primera División - Apertura

00:00Cruz Azul - Club America 0:2
02:00Tigres - Queretaro 5:1
03:06Pachuca - Atlas 1:1
03:30Monarcas - Tijuana 1:2
04:00Dorados - Puebla 1:0
19:00Toluca - Leon -:-

MEKSYK: Liga de Ascenso - Apertura

00:00Necaxa - Zacatepec 1:1
03:00Atlante - Alebrijes Oaxaca 1:0
03:00Juarez - Murcielagos 2:1

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

16:00Academia - Milsami -:-

MOZAMBIK: Mocambola

15:00ENH Vilankulo - Costa do Sol -:-
15:00Ferroviario Beira - 1º de Maio de Quelimane -:-
15:00Ferroviario Maputo - HCB Songo -:-
15:00Ferroviario Nampula - LD Maputo -:-
15:00Ferroviario Quelimane - Chibuto -:-
15:00Ferroviário Velha - Desportivo Maputo -:-

NIEMCY: Bundesliga

15:30Dortmund - Hertha -:-
17:30Bremen - Monchengladbach -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:30Braunschweig - Karlsruher -:-
13:30FSV Frankfurt - St. Pauli -:-
13:30Nurnberg - Dusseldorf -:-

NIEMCY: 3. Liga

14:00Aalen - Rostock -:-
14:00Mainz II - Sonnenhof -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

14:00Hamburger SV II - Drochtersen / Assel -:-
14:00Havelse - Schilksee -:-
14:00Lübeck - Oldenburg -:-
14:00Norderstedt - Hildesheim -:-

NIEMCY: Regionalliga Nordost

13:00Halberstadt - Rathenow -:-
13:00Oberlausitz - Neustrelitz -:-
13:00Schönberg - Meuselwitz -:-
13:30Berliner AK 07 - Auerbach -:-
13:30BFC Dynamo - Viktoria Berlin -:-
13:30RB Leipzig II - Hertha II -:-
13:30Zwickau - Luckenwalde -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

14:00Oberhausen - Monchengladbach II -:-
14:30Kray - Schalke II -:-

NIEMCY: Regionalliga Sudwest

14:00Hoffenheim II - Walldorf -:-
14:00Spielberg - Kassel -:-
14:00Trier - Neckarelz -:-

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

14:00Altludersdorf - 1.FC Frankfurt -:-
14:00Brandenburger - Hurturkel -:-
14:00Furstenwalde - Schoneiche -:-
14:00Malchower - Strausberg -:-
14:00Wismar - Hansa Rostock II -:-

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

14:00Bernburg - Halle -:-
14:00Bischofswerdaer - Jena II -:-
14:00Einheit Rudolstadt - Inter Leipzig -:-
14:00Eisenach - Markranstadt -:-
14:00Erfurt II - Plauen -:-
14:00Schott Jena - Cottbus II -:-

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Flensburg 08 - Eichede -:-
14:00Heider SV - Meldorf -:-
14:00Kiel II - Henstedt-Ulzburg -:-
15:00Hartenholm - TSV Kropp -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

10:45Paloma - Altona -:-
14:00Niendorfer TSV - Rugenbergen -:-
14:00TSV Buchholz 08 - Barmbek-Uhlenhorst -:-
15:00Lurup Hamburg - Victoria Hamburg -:-
15:00Pinneberg - Buxtehuder -:-
17:00Fußballclub Türkiye Wilhelmsburg 2000 e.V. - Condor Hamburg -:-

NIEMCY: Oberliga Bremen

11:00BTS Neustadt - Leher -:-
11:00Geestemunde - Aumund-Vegesack -:-
14:00Brinkumer - Grohn -:-
15:00Grolland - Bremen III -:-

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

15:00Arminia Hannover - Uphusen -:-
15:00Heeslinger - Eintracht Northeim -:-
15:00Osnabruck II - Egestorf-Langreder -:-
15:00TuS Lingen - Teutonia U. -:-
15:00Wunstorf - SVG Gottingen -:-

NIEMCY: Oberliga Westfalen

15:00Bielefeld II - Gutersloh -:-
15:00Neuenkirchen - Marl-Huls -:-
15:00Roland Beckum - Paderborn II -:-
15:00Schermbeck - Lippstadt -:-
15:00Sprockhovel - Siegen -:-
15:00Stadtlohn - Eintracht Rheine -:-
15:00Westfalia Rhynern - Ennepetal -:-
15:00Zweckel - ASC 09 Dortmund -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Gonsenheim - Hauenstein -:-
15:00Mehring - Pirmasens II -:-
15:00Rochling - Salmrohr -:-
15:00SpVgg Burgbrohl - Wirges -:-

NIEMCY: Oberliga Bayern Nord

16:00Burglengenfeld - Alemannia Haibach -:-

NIEMCY: Oberliga Bayern Süd

16:00Schwabmunchen - Rosenheim -:-

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Freiburger - Karlsruher II -:-
15:00Hollenbach - Bissingen -:-
16:30Sandhausen II - CfR Pforzheim -:-

NIEMCY: Oberliga Mittelrhein

14:00Breinig - Germania Windeck -:-
15:00Aachen II - Bonner -:-
15:00FC Viktoria 08 - Wesseling-Urfeld -:-
15:00Friesdorf - Bergisch Gladbach -:-
15:00Hurth - Euskirchen -:-
15:15TV Herkenrath - Freialdenhoven -:-
15:30VfL Leverkusen - Eilendorf -:-
16:00Hennef - Alfter -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

15:001.FC Monchengladbach - Wuppertaler -:-
15:00Dusseldorf-West - Kapellen-Erft -:-
15:00Germania Ratingen - Duisburg II -:-
15:00Hilden - Kalkum-Wittlaer -:-
15:00Honnepel-Niedermormter - Krefeld-Fischeln -:-
15:00Meerbusch - Jahn Hiesfeld -:-
15:00Schonnebeck - Oberhausen II -:-
15:00TuRU Düsseldorf - Bocholt -:-
15:00Uerdingen - SW Essen -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna

10:45Viktoria Berlin U19 - Havelse U19 -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

11:00Munich 1860 U19 - Bayern U19 -:-
13:00Furth U19 - Stuttgart U19 -:-

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

11:00Bremen K - Köln K -:-
11:00Frankfurt K - Essen-Schöneb. K -:-
14:00Freiburg K - Hoffenheim K -:-
14:00Sand K - Leverkusen K -:-

NIGERIA: Premier League

17:00Dolphin - Akwa -:-
17:00El Kanemi - Enugu -:-
17:00Giwa - Lobi Stars -:-
17:00Heartland - Warri -:-
17:00Ifeanyi Ubah - Bayelsa -:-
17:00Nasarawa - Kwara -:-
17:00Sharks - Enyimba -:-
17:00Shooting Stars - Abia Warriors -:-
17:00Taraba - Kano -:-
17:00Wikki - Sunshine Stars -:-

NORWEGIA: Tippeligaen

15:30Molde - Lilleström -:-
15:30Stabaek - Odd -:-
18:00Bodo/Glimt - Sarpsborg 08 -:-
18:00Mjondalen - Strömsgodset -:-
18:00Start - Haugesund -:-
20:00Tromsø - Rosenborg -:-

NORWEGIA: OBOS-ligaen

15:00Strømmen - Brann -:-
18:00Åsane - Jerv -:-
18:00Fredrikstad - Sandnes -:-
18:00Hodd - Bryne -:-
18:00Honefoss - Bærum -:-
18:00Kristiansund - Levanger -:-
18:00Nest-Sotra - Ranheim -:-
18:00Sogndal - Follo -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1

16:00Harstad - Skeid -:-
16:30Grorud - Mjolner -:-
17:30Holmen - Tromsdalen -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

16:00Gjovik-Lyn - Notodden -:-
17:00Moss - Nybergsund -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 3

16:00Sola - Eidsvold -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 4

18:00Ham-Kam - Brumunddal -:-

NORWEGIA: Toppserien - Kobiety

16:00Klepp K - Kolbotn K -:-

PANAMA: LPF - Apertura

01:00Chepo - Atl. Nacional 3:0
01:00Chorrillo - Plaza Amador 0:0
03:00Alianza - San Francisco -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

01:00Cerro Porteno - Guarani 1:0
21:00Deportivo Santani - Diaz -:-
22:00PrzełożoneDeportivo Capiata - Libertad -:-
22:00San Lorenzo - Olimpia Asuncion -:-
22:00Sol De America - Nacional Asuncion -:-

PERU: Primera División - Clausura

00:45Sport Loreto - Alianza Atl. 0:0
03:00Cesar Vallejo - Dep. Municipal 1:0
18:15Garcilaso - Cajamarca -:-
20:30Leon De Huanuco - Cienciano -:-
23:00U. de Deportes - U. Comercio -:-

PERU: Segunda Division

19:30Atletico Torino - Sport Victoria -:-
19:30San Simon - Alianza Huanuco -:-
22:00Sport Boys - Carlos Manucci -:-
22:30Huaral - Willy Serrato -:-

POLSKA: Ekstraklasa

15:30Górnik Zabrze - Cracovia -:-
15:30Termalica B-B. - Lech Poznań -:-
18:00Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa -:-

POLSKA: I liga

17:00Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz -:-
18:00GKS Katowice - Miedź Legnica -:-
18:00Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce -:-
19:00Wisła Płock - GKS Bełchatów -:-
20:00Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn -:-

POLSKA: II liga

16:00Radomiak Radom - Legionowo -:-
17:00Nadwislan Gora - Kotwica Kołobrzeg -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

17:00Tondela - Nacional -:-
18:00Braga - Boavista -:-
18:00Ferreira - Arouca -:-
20:15Academica - Sporting -:-

PORTUGALIA: Segunda Liga

12:15Oliveirense - Braga B -:-
16:00Varzim - Benfica B -:-
17:00Feirense - Covilha -:-
17:00Mafra - Farense -:-
17:00Sporting B - Portimonense -:-
18:00Academico Viseu - Oriental -:-
18:00Atletico - Penafiel -:-
18:00Aves - Santa Clara -:-
18:00Chaves - Leixoes -:-
18:00FC Porto B - Freamunde -:-
18:00Gil Vicente - Famalicao -:-
18:00Guimaraes B - Olhanense -:-

ROSJA: Premier Liga

12:30Lok. Moscow - Krasnodar -:-
16:00M. Saransk - Kazan -:-
19:00Kuban - CSKA Moscow -:-

ROSJA: Dywizja 1

15:00Tyumen - Zenit 2 -:-
16:00Saratov - Sp. Moscow 2 -:-

ROSJA: Division 2 - Wschód

11:00Chita - Sibir 2 -:-
12:00FC Novokuznetsk - Sakhalin -:-
12:00Tomsk 2 - Yakutiya -:-
14:30Barnaul - Komsomolsk -:-

ROSJA: Division 2 - Ural-Powołze

13:00Neftekhimik - Zenit-Izhevsk -:-
17:00Ulyanovsk - Nosta -:-

ROSJA: Premier League (Crimea)

15:00Ocean Kerch - Rubin Yalta -:-
17:00Bakhchisaray - Berkut Evpatoria -:-

RPA: First Division

15:00African Warriors - Black Leopards -:-
15:00Baroka - Mbombela -:-
15:00Vasco Da Gama - Santos -:-
15:00Witbank - Highlands -:-

RPA: Puchar MTN 8

15:00Bidvest Wits - Ajax Cape Town -:-

RUMUNIA: Liga 1

17:30Petrolul - Astra -:-
20:00Steaua Bucharest - V. Constanta -:-

SALWADOR: Primera Division - Apertura

02:30Chalatenango - Aguila 3:1
22:30Dragon - Sonsonate -:-
23:00Juventud Ind. - UES -:-

SERBIA: Super Liga

17:00Sp. Subotica - Vojvodina -:-
19:00Metalac - Cukaricki -:-
19:00Mladost - Crvena Zvezda -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga

20:15Trnava - Zilina -:-

SŁOWACJA: 2. Liga - West

10:30S. Bratislava B - Sala -:-
16:30D. Luzna - B. Bystrica -:-
16:30Pohronie - Trnava B -:-

SŁOWACJA: 2. Liga - East

16:30D. Kubin - Lok. Kosice -:-
16:30VSS Kosice - R. Sobota -:-

SŁOWACJA: Dywizja C-Zachód

10:30Dun. Streda B - Dubnica -:-
10:30Topolcany - Velky Meder -:-
17:00Crystal - Komarno -:-
17:00Nemsova - V. Ludince -:-
17:00Trnava C - Palarikovo -:-
17:00Vrable - Gabcikovo -:-

SŁOWACJA: Dywizja C-Wschód

16:00Humenne - Vranov -:-
16:00Plavnica - Presov B -:-
16:00Pusovce - Stropkov -:-
16:00Sabinov - FK Krásna -:-

SŁOWACJA: Divison C Central

10:30Podbrezova B - Namestovo -:-
16:00Kalinovo - Cadca -:-
16:00Krasno - Nova Bana -:-
16:00Lip. Stiavnica - Bytca -:-
16:00Makov - Zarnovica -:-

SŁOWACJA: Divison C Bratislava

10:30Raca - Inter Bratislava -:-
17:00Bernolakovo - Slovan Most -:-
17:00Ivanka - Pezinok -:-
17:00Lozorno - Tomasov -:-
17:00Rohoznik - Vinicne -:-
17:00Slov. Grob - Rovinka -:-

SŁOWENIA: Prva Liga

17:45O. Ljubljana - Velenje -:-

SŁOWENIA: 2. SNL

17:00Radomlje - Aluminij -:-

SZKOCJA: Dywizja 1

13:30Queen of South - Rangers -:-

SZWAJCARIA: Super League

13:45Thun - Sion -:-
16:00Basel - Zurich -:-
16:00Grasshoppers - Young Boys -:-

SZWAJCARIA: Challenge League

15:00Biel - Schaffhausen -:-
15:00Winterthur - Le Mont -:-

SZWECJA: Allsvenskan

15:00AIK Stockholm - Atvidabergs -:-
15:00Göteborg - Gefle -:-
17:30Elfsborg - Sundsvall -:-
17:30Helsingborg - Malmö -:-

SZWECJA: Superettan

16:00Mjallby - Östersunds -:-
17:00Assyriska FF - GAIS -:-
17:00Ljungskile - Syrianska -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

16:00Akropolis - Umeå -:-
17:00Brage - Forward -:-
17:00Huddinge - Vasalunds -:-
17:00Motala - Nykopings -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

16:00Hollvikens - Lunds -:-
17:00Oddevold - Landskrona -:-
17:00Trelleborgs - Östers -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland

16:00Soderhamns - Harnosands -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

18:00S. Kerbura - Norrtalje -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

15:00Osterlen FF - Nosaby IF -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

15:00Ekero - Assyriska IF -:-
16:00Orebro Syr. - Sleipner -:-
16:00Sylvia - Vimmerby -:-
16:30Gute - Linkoping City -:-
17:00AFK Linkopings - IFK Stockholm -:-

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

14:00Pitea K - Rosengard K -:-
15:00Mallbackens K - Kristianstads K -:-

TURCJA: Super Lig

18:00Eskisehirspor - Rizespor -:-
18:00Trabzonspor - Akhisar Belediye -:-
20:15Fenerbahce - Antalyaspor -:-
20:15Sivasspor - Osmanlispor -:-

TURCJA: PTT 1. Lig

18:00Erciyesspor - Gaziantep BB -:-
19:00Denizlispor - Elazigspor -:-
20:00Adana Demirspor - Boluspor -:-
20:00Sanliurfaspor - Goztepe -:-
20:00Yeni Malatyaspor - Alanyaspor -:-

TURCJA: TFF 3. Lig Group 1

15:30Cizrespor - Bursa Niluferspor -:-
15:30Yesil Bursa - Duzyurtspor -:-
16:00Golbasispor - Duzcespor -:-
16:00Zonguldak - Kizilcabolukspor -:-
16:30Altay - Maltepespor -:-
16:30Tekirdagspor - Kirikhanspor -:-
16:30Tire - Silivrispor -:-
16:30Turgutluspor - Arsinspor -:-

TURCJA: TFF 3. Lig Group 2

15:30Ofspor - Sakaryaspor -:-
15:30Yeni Diyarbakirspor - Payas Bld. -:-
15:30Yomraspor - Manisa -:-
16:30Ayvalikgucu - Orhangazispor -:-
16:30Denizli BB - Ankara Adliyespor -:-
16:30Derince Bld. - Zaraspor -:-
16:30Gaziosmanpasa - Sultanbeyli -:-
16:30Sancaktepe - Tekirova Belediyespor -:-
19:30Kahramanmaras Bld - Etimesgut -:-

TURCJA: TFF 3. Lig Group 3

15:30Dersim Spor - Erzincan -:-
15:30Iskenderun - Bayburt -:-
16:30Beylerbeyi - Golcukspor -:-
16:30Catalca - Batman Petrolspor -:-
16:30Darica Genclerbirligi - Nigde Bld. -:-
16:30Manavgatspor - Corum -:-
16:30Sandıklıspor - Bergama Bld. -:-
16:30Tavsanli Linyitspor - Kastamonuspor -:-
19:00Dardanelspor - Belediye Vanspor -:-

UKRAINA: Pari-Match League

16:00Oleksandriya - Ch. Odessa -:-
18:30Dnipro - Karpaty -:-
18:30Zorya - Dyn. Kiev -:-

UKRAINA: Dywizja 2

16:00Dynamo Kiev 2 - FC Poltava -:-
16:00Kramatorsk - Hirnyk-Sport -:-
16:00Mykolaiv - Nyva Ternopil -:-
16:00Sumy - Hirnyk Kryvyi Rih -:-
16:00Ternopil - Mariupol -:-
17:00Cherkaskyi Dnipro - Obolon-Brovar K. -:-
17:00Desna - Zirka Kirovograd -:-
17:00Naftovik - Helios -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura

20:00El Tanque Sisley - Danubio -:-
20:00Wanderers - Club Nacional -:-
23:00Defensor Sp. - Penarol -:-

USA: MLS

01:00Philadelphia - New England Revolution 0:1
01:30Orlando City - Chicago Fire 1:1
03:00Colorado Rapids - Sporting Kansas City 2:1
03:00FC Dallas - Real Salt Lake 2:0
03:00Houston Dynamo - Vancouver Whitecaps 2:0
22:30Seattle Sounders - Portland Timbers -:-

USA: North American Soccer League - Fall Season

01:00Ottawa Fury - Tampa Bay 2:2
01:30Atlanta - Edmonton 1:0
01:30Fort Lauderdale - Indy Eleven 7:1
01:30Jacksonville A. - San Antonio 0:0
22:00New York Cosmos - Carolina -:-

USA: USL

01:00Harrisburg City - FC Montreal 6:0
01:00Richmond Kickers - Charleston 0:2
01:30Louisville City - Pittsburgh 0:1
02:00Oklahoma City Energy - Austin 2:0
04:00Orange County Blues - Portland 2 3:1
04:30Arizona United - Los Angeles 2 2:1
05:00Sacramento Republic - Tulsa Roughnecks 3:1
21:00Toronto FC 2 - Charlotte Independence -:-
22:05Rochester - Saint Louis -:-

USA: NWSL Women

01:00New York Flash K - Chicago K 0:2
04:00Seattle Reign K - Sky Blue K 1:1

WENEZUELA: Primera Division

01:30Anzoategui - Estudiantes M. 3:2
21:30Tucanes - Carabobo -:-
22:00Lara - Urena -:-
22:30Llaneros - Aragua -:-
23:30Caracas - Portuguesa -:-
23:30Dep. Tachira - Atl. Venezuela -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

19:00Videoton - Debrecen -:-

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

16:30VAC - Zalaegerszeg -:-

WŁOCHY: Serie A

18:00AS Roma - Juventus -:-
20:45Atalanta - Frosinone -:-
20:45Carpi - Inter -:-
20:45Chievo - Lazio -:-
20:45Genoa - Verona -:-
20:45Napoli - Sampdoria -:-
20:45Torino - Fiorentina -:-
20:45Udinese - Palermo -:-

WŁOCHY: Coppa Italia Lega Pro

16:00Martina Franca - Ischia -:-
17:00Lumezzane - Pro Piacenza -:-
17:00Pistoiese - Savona -:-
17:30Calcio Padova - Pordenone -:-
17:30Santarcangelo - Maceratese -:-
18:00Paganese - Akragas -:-
18:00Siena - Lupa Roma -:-

WYSPY OWCZE: Premier League

16:00Streymur - FC Suduroy -:-
16:00TB Tvoroyri - Fuglafjordur -:-

ZAMBIA: Super League

13:00Forest Rangers - Mufulira -:-
15:00Zesco Utd - Konkola -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

13:00Hwange - Harare City -:-
15:00Buffaloes - Flame Lily -:-
15:00Chapungu Utd - CAPS Utd -:-
15:00Dongo - Tsholotsho -:-
15:00Dynamos - How Mine -:-
15:00Highlanders - Chicken Inn -:-
15:00Triangle - Platinum -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.LiveSports.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona LiveSports.pl z powodów technicznych.

Zmień na wersję dotykową