REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

reklama

ANGLIA: Championship

20:45Wigan - Ipswich -:-

ANGLIA: Conference Premier

21:00Chester - Wrexham -:-

ANGLIA: Isthmian Premier League

20:45Billericay - Canvey Island -:-

ANGLIA: Premier League U21

14:00Derby U21 - Aston Villa U21 -:-
15:30Southampton U21 - Everton U21 -:-
20:00Arsenal U21 - Newcastle U21 -:-
20:00Reading U21 - Bolton U21 -:-
20:00Sunderland U21 - Tottenham U21 -:-
20:00West Brom U21 - Brighton U21 -:-
20:00Wolves U21 - Middlesbrough U21 -:-

ARGENTYNA: Primera División - Torneo Transición

PrzerwaBanfield - Boca Juniors 0:0
02:30River Plate - Independiente -:-
23:10Defensa y Justicia - San Lorenzo -:-
reklama

ARGENTYNA: Primera B Nacional

22:15Crucero del Norte - Sarmiento Junin 0:0
01:00Atletico Tucuman - Sportivo Belgrano -:-
01:00Instituto - Nueva Chicago -:-
21:00Union Santa Fe - Atl. Huracan -:-

ARGENTYNA: Primera B Metropolitana

20:30Deportivo Espanol - Fénix -:-

ARGENTYNA: Primera C Metropolitana

20:30Berazategui - Justo José de Urquiza -:-

ARGENTYNA: Primera D Metropolitana

20:30Claypole - Leandro N. Alem -:-
20:30Sportivo Barracas - El Porvenir -:-

AUSTRIA: ÖFB Cup

19:00Lankowitz - LASK Linz -:-

AZJA: Ligi azjatyckie

10:00Afghanistan U23 - Uzbekistan U23 -:-
10:00Hong Kong U23 - Bangladesz U23 -:-
10:00Indie U23 - Jordan U23 -:-
10:00Vietnam U23 - Kyrgyzstan U23 -:-
13:00Chiny U23 - Pakistan U23 -:-
13:00Indonezja U23 - Tajlandia U23 -:-
13:00Malediwy U23 - Timor Wschodni U23 -:-

AZJA: Presidents Cup - Grupa finałowa

09:30Rimyongsu (Nor) - Erchim (Mon) -:-
12:30HTTU Asgabat (Tkm) - Manang Marshyangdi (Nep) -:-

BAHRAJN: Premier Liga

17:30Bahrain SC - Al-Shabbab -:-
17:30East Riffa - Al-Rifaa -:-
17:30Manama Club - Malkia -:-

BIAŁORUŚ: Vysshaya Liga - Etap zwycięzców

18:00BATE - Din. Minsk -:-

BOLIWIA: Liga de Futbol Prof - Apertura

01:00Oriente Petrolero - Nacional Potosi -:-

BRAZYLIA: Série A

40'Goias - Palmeiras 4:0
40'Gremio - Chapecoense-SC 1:0
40'Santos - Figueirense 0:0

BRAZYLIA: Série C

00:00Guarani - Mogi Mirim -:-

BRAZYLIA: Série D

22:00Moto Clube - Remo -:-
22:00Operario - Goianesia -:-
22:00River-PI - Guarany -:-
22:00Tombense - Luziania -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

18:00AEL Limassol - Apollon -:-

CZECHY: Liga Juniorów

13:00Bohemians 1905 U21 - Znojmo U21 -:-
13:00Pribram U21 - Hradec Kralove U21 -:-
13:30Jihlava U21 - Dukla Praga U21 -:-
14:00Jablonec U21 - Slavia Praga U21 -:-
15:30Trinec U21 - Slovacko U21 -:-
16:00Varnsdorf U21 - Plzen U21 -:-
16:30Mas Taborsko U21 - Mlada Boleslav U21 -:-

DANIA: Superliga

19:00Vestsjaelland - Aalborg -:-

EKWADOR: Serie A - Druga runda

10'Emelec - Mushuc Runa 0:0

EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 - Pierwsza runda

16:00Szkocja U17 - Wyspy Owcze U17 -:-
20:30Irlandia U17 - Gibraltar U17 -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga

17:30Inter Turku - Honka -:-
17:30KuPS - Lahti -:-
17:30Rovaniemi - Jaro -:-

FINLANDIA: Ykkonen

17:30JJK Jyväskylä - JIPPO -:-

FRANCJA: Ligue 2

20:30Valenciennes - Clermont -:-

GIBRALTAR: Premier Division

20:00College Europa - Glacis United -:-

GRECJA: Super League

18:30Panetolikos - PAOK -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

77'Guastatoya - Comunicaciones 1:0

HISZPANIA: Primera Division

20:45Getafe - Valencia -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

55'Real Sociedad - Platense 0:0
10'Olimpia - Vida 0:0
01:00CD Honduras - Real Espana -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:50B. Jerusalem - M. Haifa -:-

IZRAEL: 2 Liga

17:00Hakoach Ramat Gan - Ramat Hasharon -:-
17:00M. Nazareth - H. Ironi Rishon -:-
18:00Beitar Shimshon - Maccabi Yavne -:-

KAMERUN: Elite One

16:30UMS de Loum - Scorpion -:-

KANADA: CSL

01:00Waterloo - London City -:-
02:00Burlington - Niagara -:-

KANADA: CIS

20:15Moncton - UPEI -:-
21:15Alberta - Mount Royal -:-
21:15Brock - Algoma -:-
21:15Calgary - Winnipeg -:-
21:15Laurier - York -:-
21:15McMaster - Western -:-
21:15Toronto - Queens -:-
22:15Lethbridge - MacEwan -:-
22:15Ryerson - RMC -:-

KATAR: Pierwsza Liga

19:15Al-Shahaniya - Al-Sadd -:-

KOLUMBIA: Liga Postobon - Clausura

90+'Petrolera - Aguilas 1:0
00:30Envigado - Santa Fe -:-
00:30U. Autonoma - Atl. Nacional -:-
02:30Dep. Cali - Fortaleza -:-

KOSTARYKA: Primera División - Torneo de Invierno

10'Herediano - Puma Generalena 0:0
01:00Cartagines - Saprissa -:-

MEKSYK: Primera División - Apertura

10'Guadalajara - Queretaro 0:1

NIEMCY: Regionalliga Sudwest

20:15Trier - Koblenz -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1

18:00Strømsgodset 2 - Pors Grenland -:-
19:00Odds 2 - Jerv -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

18:00Nardo - Rosenborg 2 -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 3

17:00Forde - Brann 2 -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 4

18:00MO - Vålerenga 2 -:-

PAKISTAN: Premier League

12:30Pakistan Army - Pakistan Railways -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

80'Rubio Nu - Olimpia Asuncion 0:1
54'Sol De America - Nacional Asuncion 0:0
00:45Libertad - 12 de Octubre -:-

PERU: Primera División - Clausura

51'A. Lima - U. San Martin 1:1

PERU: Segunda Division

22:00Atl. Minero - Sport Boys -:-
22:30Huaral - Deportivo Coopsol -:-
22:30Walter Ormeno - Carlos Manucci -:-
22:45Sport Victoria - Comerciantes Unidos -:-

POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa

18:00Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

21:00Academica - Estoril -:-

PORTUGALIA: Segunda Liga

17:00Sporting B - Freamunde -:-

ROSJA: Premier Liga

15:00Amkar - Krasnodar -:-
18:00T. Moscow - Dyn. Moskwa -:-

ROSJA: Liga Juniorów

10:00Amkar U21 - Krasnodar U21 -:-

RUMUNIA: Liga I

20:00U. Cluj - CS U. Craiova -:-

RWANDA: National Football league

15:30Gicumbi - Police -:-
15:30Kiyovu - Marines -:-
15:30Rayon Sport - Amagaju -:-
15:30Sunrise - AS Kigali -:-

SALWADOR: Primera Division - Apertura

55'Alianza FC - Pasaquina 1:0
40'Santa Tecla - FAS 0:0
01:00Metapan - Juventud Ind. -:-

SINGAPUR: Puchar

13:30Tampines - Balestier Khalsa -:-

SŁOWACJA: Divison C Bratislava

16:00Lozorno - Inter Bratislava -:-
16:00Stupava - Kralova -:-

SUDAN: Pierwsza Liga

15:30Al-Nil Al-Has. - Merreikh El-Fasher -:-
19:00Kadougli - Ahli Shendi -:-
19:00Khartoum - Al-Ittihad -:-

SZWECJA: Allsvenskan

19:05Atvidabergs - Norrkoping -:-

SZWECJA: Superettan

19:20Angelholms - Ljungskile -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

19:00Sylvia - Nykopings -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

19:00Oddevold - Utsiktens -:-
19:00Orgryte - Trollhättan -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

19:00S. Kerbura - Konyaspor -:-

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

18:30Kristianstads K - Linköpings K -:-

TURCJA: Superliga

18:00Basaksehir - Trabzonspor -:-
20:30Bursaspor - Besiktas -:-

UKRAINA: Premier League

18:00Din. Kiev - Volyn Lutsk -:-
20:00Dnipro - Olimpik Donetsk -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura

21:00River Plate - Fenix -:-

WENEZUELA: Primera Division - Apertura

68'Atl. Venezuela - Dep. Petare 0:0
76'Portuguesa - Anzoategui 0:0
73'Trujillanos - Estudiantes M. 2:0
40'Aragua - Zamora 1:0
40'Dep. Tachira - Tucanes 3:0
40'Mineros - La Guaira 1:0

WŁOCHY: Serie B

20:30Spezia - Carpi -:-

WŁOCHY: Lega Pro - Group B

20:45San Marino - Santarcangelo -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.LiveSports.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona LiveSports.pl z powodów technicznych.

Zmień na wersję dotykową