REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

reklama

ALGIERIA: Dywizja 1

15:00Arba - Chlef 3:1
15:00Oran - USM Alger 0:0
16:00Kabylie - Eulma 1:0
30'Belouizdad - Hussein Dey 0:0
30'Setif - ASM Oran 0:0

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores

00:15River Plate - Tigres 1:1
00:15U. De Chile - The Strongest 3:1
02:30Atl. Nacional - Estudiantes 1:1
02:30Juan Aurich - San Jose 2:0

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: CONCACAF Liga Mistrzów - Play Offy

02:00Herediano (Cos) - Olimpia (Hon) 2:0

ANGLIA: Championship

20:45Fulham - Bournemouth -:-

ANGLIA: Premier League U21

16:00Manchester City U21 - Fulham U21 3:1
20:00Reading U21 - Blackburn U21 -:-
20:05Chelsea U21 - Leicester U21 -:-
reklama

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

83'Al-Faysaly - Al Orubah 1:0
81'Al-Raed - Hajer 2:0
18:30Al-Ittihad FC - Najran -:-

ARGENTYNA: Primera División

22:00Atl. Huracan - Gimnasia L.P. -:-

ARGENTYNA: Primera B Nacional

21:00Chacarita Juniors - Boca Unidos -:-

ARGENTYNA: Primera B Metropolitana

21:00Almirante Brown - Fénix -:-
21:00Brown Adrogue - Deportivo Espanol -:-
21:00Deportivo Riestra - Tristan Suarez -:-

ARGENTYNA: Primera C Metropolitana

21:00Dock Sud - San Miguel -:-
21:00Juventud Unida San Miguel - Justo José de Urquiza -:-

AUSTRALIA: A-League

09:40Newcastle Jets - Sydney FC 0:1

AUSTRALIA: Victorian Premier League

10:30Pascoe Vale - Northcote City 2:3

AUSTRALIA: APL Premier League

09:30Para - Adelaide Raiders 4:3
10:30West Adelaide - Adelaide City 3:2

AUSTRALIA: Queensland State League

10:00Redlands - Moreton Bay Utd 2:3
11:00Brisbane City - Brisbane Strikers 1:2

AUSTRIA: Erste Liga

18:30Hartberg - Horn -:-
18:30Innsbruck - Liefering -:-
18:30Kapfenberg - FAC Wien -:-
18:30LASK Linz - A. Lustenau -:-
20:30St. Polten - Mattersburg -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

19:00Austria (Am) - Parndorf -:-
19:00First Vienna - Admira (Am) -:-
19:00Neusiedl - Schwechat -:-
19:00Sollenau - Donaufeld Wien -:-
19:30Stegersbach - Rapid (Am) -:-
19:30Wiener - Neuberg -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Central

19:00A. Klagenfurt - Sturm Graz (Am) -:-
19:00Kalsdorf - Wallern -:-
19:00Vocklamarkt - SAK Klagenfurt -:-

BELGIA: Proximus League

20:30Leuven - Lommel Utd -:-

BOLIWIA: Liga de Futbol Prof - Clausura

20:00Sport Boys - Nacional Potosi -:-

BOTSWANA: Premier League

18:00Motlakase Power Dynamos - BDF XI -:-
18:00Nico United - Extension Gunners -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista

23:30Marilia - Piracicaba -:-
23:30Red Bull Brasil - Audax -:-

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho

00:30Brasil de Pelotas - Ypiranga FC 2:0

BRAZYLIA: Copa do Brasil

01:30Cabofriense - Luverdense 1:1
01:30Maringa FC - Madureira 2:0

BRAZYLIA: Copa do Nordeste

00:30Serrano - Confianca 3:0
02:00Campinense - CRB 3:2
02:00Nautico - Piaui 3:3

BURKINA FASO: Premier League

12:00Etoile Filante - Santos -:-
17:00USFA - Sonabel Ouagadougou -:-

CHILE: Primera División - Clausura

22:30U. Espanola - S. Wanderers -:-

CHORWACJA: 2. HNL

15:00Dragovoljac - Segesta -:-
15:00Zaprešić - Cibalia -:-

CZECHY: Synot liga

30'Brno - Ostrava 0:0

CZECHY: Dywizja 2

30'Usti n. L. - Opava 0:0

ESTONIA: Meistriliiga

19:10Levadia - Infonet -:-

FINLANDIA: Liiga Cup - Play Offy

15:00HJK - Lahti 2:0

FINLANDIA: Suomen Cup

69'P-Iirot Rauma - Haka 0:1
18:30Harma - MuSa -:-
19:00Hieho - Honka -:-
19:00TPV - TPS Turku -:-

FRANCJA: Ligue 1

20:30Toulouse - Marseille -:-

FRANCJA: Ligue 2

20:00AC Ajaccio - Creteil -:-
20:00Angers - Niort -:-
20:00Nancy - Laval -:-
20:00Nimes - GFC Ajaccio -:-
20:00Orleans - Valenciennes -:-
20:00Sochaux - Tours -:-
20:00Troyes - Clermont -:-

FRANCJA: National

19:00Dunkerque - Boulogne -:-
20:00Amiens - Colomiers -:-
20:00Avranches - Consolat -:-
20:00Chambly - Lucon -:-
20:00Frejus - Epinal -:-
20:00Istres - Paris FC -:-
20:00Le Poire Sur Vie - CA Bastia -:-
20:00Red Star - Colmar -:-
20:00Strasbourg - Bourg Peronnas -:-

GIBRALTAR: Premier Division

20:30Britannia XI - Glacis United -:-

GRECJA: Football League - Group 2

72'Lamia - Zakynthos 2:1

GRUZJA: Umaglesi Liga

12:00Zugdidi - Poti 0:2

GWINEA: Ligue 1

18:00Atletico Coleah - Soumba -:-

HISZPANIA: Primera Division

20:45Levante - Eibar -:-

HOLANDIA: Eredivisie

20:00Willem II - Twente -:-

HOLANDIA: Eerste Divisie

20:00Emmen - FC Oss -:-
20:00Sittard - Maastricht -:-
20:00Telstar - Venlo -:-

IRAK: Super Liga

12:30Al Wasat - Al Zawraa 1:0
12:30Zakho - Erbil 0:0

IRAN: Pro League

12:00Padideh Khorasan - Esteghlal Khuzestan 1:1
13:00Malavan - Sepahan 1:0
13:00Saba Qom - Sorinet 1:0
14:00Zob Ahan - Saipa 4:1
15:00Esteghlal - Naft Masjed Soleyman 1:0

IRLANDIA: Pierwsza Liga

20:45Dundalk - Longford -:-
20:45Galway - Derry City -:-
20:45Shamrock Rovers - St. Patricks -:-

IRLANDIA: Dywizja 1

20:45Cabinteely - Wexford -:-
20:45Waterford - Athlone -:-
21:00Shelbourne - Finn Harps -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: IFA Premiership

20:45Dungannon - Ballymena -:-

ISLANDIA: Puchar Ligi

20:00KR Reykjavik - Fram -:-

IZRAEL: 2 Liga

13:00Ironi Tiberias - Beitar Shimshon 2:2
13:00Kiryat Gat - Ramat Hasharon 2:2
13:00M. Herzliya - Hak. Ramat Gan 1:0
14:00H. Bnei Lod - Yehuda 1:2
14:00H. Nazareth - Hapoel Jerusalem 0:0

JEMEN: Division 1

13:30Al-Tilal - Al Wahda -:-
13:30Al Helal - Al-Saqr -:-
13:30Al Yarmuk - Shab Hadramaut -:-
13:30Fhman - Al-Wahda Aden -:-

KATAR: Pierwsza Liga

16:00Al-Gharafa - Al Khor 3:1
16:00Al Sailiya - Shamal 2:1
15'Umm-Salal - Al-Shahaniya 1:1

KOLUMBIA: Copa Aguila

01:00Bucaramanga - Real Santander 1:1
01:45Dep. Cali - America De Cali 2:0

KONGO: Ligue 1

16:00JS Talangai - Bilombe -:-

KUWEJT: Pierwsza Liga

15:05Al-Fahaheel - Al Naser 1:0
15:05Al Shabab - Al Sahel 1:1
PrzerwaAl Tadamon - Yarmouk 0:1
PrzerwaKazma SC - Al Jahra 0:0

MALEZJA: Super Liga

13:45Perak - Kelantan 0:0

MALEZJA: Pierwsza Liga

09:45PKNS FC - Kedah 2:1
09:45UiTM - DRB-Hicom 1:3
13:15Sabah - SPA Putrajaya 4:1
13:45Kuantan - NS Matrix 1:3
13:45Penang - Kuala Lumpur 1:0
13:45T-Team - Johor DT II 3:1

MAROKO: Botola Pro

20:00FUS Rabat - Chabab Rif Hoceima -:-

NIEMCY: Bundesliga

20:30Stuttgart - Hertha -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

18:30Aue - Ingolstadt -:-
18:30Dusseldorf - Bochum -:-
18:30Nurnberg - Heidenheim -:-

NIEMCY: Regionalliga Nordost

19:00Neustrelitz - Babelsberg -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

19:00Kray - Dusseldorf II -:-
20:00Aachen - Wiedenbruck -:-

NIEMCY: Regionalliga Bayern

19:00Wurzburger Kickers - Heimstetten -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

20:00Suderelbe - Curslack-Neuengamme -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:30Hertha Wiesbach - Gonsenheim -:-

NIEMCY: Oberliga Mittelrhein

20:00FC Wegberg-Beeck - Hertha Walheim -:-

NIGER: Ligue 1

16:00Nigelec - Olympic Niamey -:-

PERU: Copa Inca

21:30Cajamarca - Leon De Huanuco -:-

POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa

30'Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 2:0
20:30Lech Poznań - Jagiellonia Białystok -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

21:30Braga - FC Porto -:-

ROSJA: Liga Juniorów

10:00Terek U21 - CSKA Moscow U21 2:2
14:00Zenit Petersburg U21 - Ural U21 2:2

RPA: Pierwsza liga

19:00Bidvest Wits - Bloem Celtic -:-

RUMUNIA: Liga I

71'Ceahlaul - Pandurii 1:1
19:30ASA Targu Mures - Din. Bucharest -:-

SENEGAL: Ligue 1

17:30Petite Cote - Diaraf -:-
18:00PrzełożoneGuediawaye - Olympique Ngor -:-
18:00PrzełożonePikine - Ouakam -:-
18:30Olympique Ngor - ASC Suneor -:-

SINGAPUR: S.League

12:30Balestier Khalsa - Geylang 2:1
12:30Hougang - Home 1:1

SŁOWACJA: Fortuna liga

PrzerwaB. Bystrica - Trnava 1:1
19:00Senica - Kosice -:-

SŁOWACJA: 2. Liga - East

75'Moldava - D. Kubin 0:1

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

13:30Gaadiidka - Dekedda -:-

SZKOCJA: Puchar FA

20:35Queen of South - Falkirk -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

14:00Strömsgodset (Nor) - Odd (Nor) 3:5
70'Molde (Nor) - Sogndal (Nor) 3:1
30'Rosenborg (Nor) - Ranheim (Nor) 0:0

ŚWIAT: Puchar La Manga

15:00Hodd - Bærum 2:0
30'Honefoss - Strømmen 0:0

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie - Kobiety

11:30Bośnia Hercegowina K - Wales K 0:0
11:30Irlandia Północna K - Rumunia K 0:1
11:30Słowacja K - Irlandia K 2:0
14:00Austria K - Węgry K 1:0
14:00Chorwacja K - Polska K 0:0

ŚWIAT: International Tournament (Cypr) Kobiety

13:30Belgia K - Republika Południowej Afryki K 0:1
13:30Finlandia K - Holandia K 0:0
13:30Kanada K - Korea Południowa K 1:0
16:30Australia K - Anglia K 0:3
16:30Czechy K - Meksyk K 0:1
16:30Włochy K - Szkocja K 3:2

ŚWIAT: Puchar Algarve

13:10Japonia K - Portugalia K 3:0
14:00Niemcy K - Chiny K 2:0
14:30Szwecja K - Brazylia K 0:2
16:00Francja K - Dania K 4:1
30'USA K - Szwajcaria K 0:0
19:00Norwegia K - Islandia K -:-

TURCJA: Super Lig

19:00Kasimpasa - Akhisar Belediye -:-

UGANDA: Super League

14:30Express FC - Simba -:-
14:30PrzełożoneKampala City - Villa -:-
14:30PrzełożoneKira Young - Sadolin Paints -:-
14:30URA SC - Lweza -:-

WENEZUELA: Primera Division - Clausura

01:05Dep. Tachira - Dep. Petare 3:0

WĘGRY: OTP Bank Liga

19:00Paks - Puskas Academy -:-

WĘGRY: NB II

15:30Soproni VSE - Bekescsaba 0:2

WŁOCHY: Lega Pro - Group C

19:30Aversa Normanna - Martina Franca -:-
20:45Lecce - Juve Stabia -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.LiveSports.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona LiveSports.pl z powodów technicznych.

Zmień na wersję dotykową